Aktualności

Przypominamy

Przypominamy o zmianie terminu Giełdy zoologicznej przypadającej w Czwartek 30.05.24 (Święto Boże Ciało) ktora zostaje przeniesiona na 28.05.24 (Wtorek). Godziny otwarcia pozostają bez zmian.

pocztowkawielkanoc

Wielkanoc 2024

Pogody, słońca, radości, w niedzielę dużo gości.W poniedziałek dużo wody – to dla zdrowia i urody.Dużo jajek kolorowych, świąt wesołych, oraz zdrowych! Życzy Giełda Ogrodnicza.

Wesołych Świąt!

Drodzy Kontrahenci!Z Okazji Świąt Bożego Narodzenia Pragniemy Państwu Złożyć Najserdeczniejsze Życzenia. Niech Ten Wyjątkowy Czas Będzie Pełen Radości, Miłości i Spokoju W Gronie Najbliższych. Niech W Państwa Domach Zagości Prawdziwy …

Informacja

W związku z zbliżającym się świętem 1 listopada Giełda Kwiatowa jest dodatkowo otwarta 29.10.23 (Niedziela) w godzinach 5:00 – 9:00 .

Zmiana terminu Giełdy Zoologicznej

W związku z przypadającym w dn. 08.06.2022(czwartek) Świętem Bożego Ciała, giełda zoologiczna zostaje przeniesiona na termin 06.06.2022 (wtorek) w tych samych godzinach. W czwartek giełda kwiatowa jest zamknieta.

pocztowkawielkanoc

Wielkanoc 2023

Życzymy Wam Wesołych i pogodnych Świąt, takich o jakich marzycie i jakie chcecie mieć.Życzymy też spokoju, zdrówka i pięknie spędzonego czasu.Żyjcie pięknie i róbcie to, na co macie ochotę podczas …

Informacja

W związku z zbliżającym się świętem 1 listopada Giełda Kwiatowa jest otwarta 30.10.22 (Niedziela) w godzinach 5:00 – 10:00. Pozostałe dni bez zmian.

pocztowkawielkanoc

Wielkanoc 2022

Życzymy Państwu by nadchodzące święta wielkanocne, pełnych pokoju, radości mineły wam w gronie najbliższych i tradycyjnie smacznego jajeczka i mokrego dyngusa życzy Giełda Ogrodnicza Sp z o.o.