Firma
4 Grudzień imieniny obchodzi: Barbara, Bernard, Krystian
Znaczenie kwiatu: Dalia - dlaczego mnie odtrącasz?
P.P.U.H. "Juris"

P.P.U.H. "Juris"

Szanowni Klienci

Witamy Państwa w firmie JURIS

Firma JURIS jest firmą rodzinną założoną w 1988 roku. W pierwszych latach naszej działalnośći wykonywaliśmy usługi dla ludności w branży tekstylnej.
Latem w 1991 roku podjeliśmy produkcję elementów wyposażenia klatek dla gryzoni hodowlanych. Naszym pierwszym produktem z tej dziedziny była karuzela dla chomika. w latach następnych wprowadzaliśmy do produkcji nowe wzory wyrobów,
a we wdrożonych produktach dokowywaliśmy wielu ulepszeń i usprawnień. Nadrzędnym celem wprowadzania zmian konstrukcyjnych była ciągła dbałość o jakość i funkcjonalność naszych wyrobów. Cele te osiągamy poprzez stosowanie coraz lepszych materiałów, wdrażanie nowych technologii, uruchamianie nowocześniejszych maszyn i oprzyżądowania.
Obecnie produkujemy kilkanaście modeli karuzel różnej wielkości i typów dla gryzoni hodowlanych, doniczki akwarystyczne w trzech wielkościach, a ostatnio uruchomiliśmy produkcję kilku typów w kilkunastu wielkościach pokryw grzejnych do akwariów, terariów i wiwariów. Ponadto podjeliśmy się dystrybucji zgrzebeł do pielęgnacji sierści psów i kotów. Ostatnią naszą propozycją sa ubranka chroniące przed zimnem i wilgocią naszych czworonożnych pupili.
Ambicją firmy JURIS jest ciągłe rozszerzanie zakresu produkcji i rozprowadzanych towarów. Strategia ta pozwala nam spełniać życzenia naszych kontrahentów, jak też pozyskiwać nowych klientów.
W chwili obecnej jesteśmy w Polsce czołowym producentem karuzel dla chomików i innych gryzoni. Współpracyjemy z największymi hurtowniami w branży zoologicznej z Polski, Czech, Słowacji a ponadto dostarczamy nasze wyroby do odbiorców z Rosji, Ukrainy, Białorusi, Litwy, Łotwy, Estonii,Wgier i innych państw naszego regionu. Nasze wyroby rozprowadzane są w zdecydowanej większości sklepów zoologicznych działających na terenie Polski.

O Giełdzie | Aktualności | Baza firm | Galeria | Oferta | Kontakt | admin |


Strona wykonana przez: Konrado && Mariano :)